Вітаємо!
Дякуємо за Ваше повідомлення. На даний момент менеджери вже завершили роботу.
🕘 Наш графік роботи:
Пн–Пт: 09:00–18:00
Сб: 10:00–13:00
Нд: вихідний
Ваше звернення не загубиться — ми обов'язково відповімо в першу чергу після початку робочого дня.
Дякуємо, що звернулися до нас!
Відгуки про компанію «ProCar» - інтернет магазин автозапчастин
Леонід К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мар'ян С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гак підійшов ідеально до Т6 15р. дякую. рекомендую.
Коментар продавця
дякуємо за високу оцінку нашої роботи! будемо раді вам допомогти, звертайтесь!)
Роман Б.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Віталій А.
Відмінно
Связались сразу, товар соответствует описанию. Рекомендую.
Сергей П.
Відмінно
Товар получил,рекомендую
Покупатель
Добре
Посилка якісна дійшла швидко! Питань немає
Михайло Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
все якісно і швидко, і ціна норм
Покупатель
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
посилку получили,все ок)
Анатолий С.
Відмінно
Це третій продавець, до якого я звернувся за ковриком до багажника Opel Grandland X верхня полка і він просто і швидко виконав замовлення. Взяли і направили те що потрібно, бо знають те що продають (тримають в руках). "Попередники" направляли нижню полку, потім до іншої (схожої) назви авто. Дякую молодим хлопцям, так тримати.
Коментар продавця
дякуємо за вашу гарну оцінку нашої роботи, стараємось для вас!
Гак підійшов ідеально до Т6 15р. дякую. рекомендую.
дякуємо за високу оцінку нашої роботи! будемо раді вам допомогти, звертайтесь!)
Связались сразу, товар соответствует описанию. Рекомендую.
Товар получил,рекомендую
Посилка якісна дійшла швидко! Питань немає
все якісно і швидко, і ціна норм
посилку получили,все ок)
Це третій продавець, до якого я звернувся за ковриком до багажника Opel Grandland X верхня полка і він просто і швидко виконав замовлення. Взяли і направили те що потрібно, бо знають те що продають (тримають в руках). "Попередники" направляли нижню полку, потім до іншої (схожої) назви авто. Дякую молодим хлопцям, так тримати.
дякуємо за вашу гарну оцінку нашої роботи, стараємось для вас!