
- В наявності
- Код: D6G016TT
Радіатор пічки обігрівача Форд Фокус 2, Куга, Вольво В50 - Ford Focus 2, Kuga, Volvo V50 (1.4-2.5) 2003-
3 125 ₴
- +380 (97) 494-74-71Київстар
Радіатор пічки обігрівача Ford Focus 2, Kuga, Volvo V50 (1.4-2.5) 2003-
Оригінальний код товару: D6G016TT, 1 253 187
Виробник:THERMOTEC
Автомобіль: FORD C-MAX, FOCUS C-MAX, FOCUS II, KUGA I; MAZDA 5 1.4-2.5 10.03-
Рік випуску авто: 1980-2010
Купити Радіатор пічки обігрівача Форд Фокус 2, Куга, Вольво В50, Ви можете в Інтернет магазині «ProCar».
Інтернет магазин «ProCar» пропонує широкий асортимент автозапчастин для Вашого авто!
У нас є велика кількість позицій в наявності, а також швидка доставка товарів під замовлення.
Для оформлення замовлення і якісної консультації телефонуйте менеджеру «ProCar»:
+38 (095) 494-74-70
+38 (097) 494-74-71
Будемо раді допомогти Вам у будь-якому питанні!
Ми знаємо, що Вам запропонувати!
При наявності товару на складі відправка проводиться в день замовлення або на наступний день.
Якщо товар відсутній на складі, він оформляється «під замовлення» і доставляється протягом 4-6 днів.
Мінімальна передплата при оформленні товару зі статусом «під замовлення» становить 200 грн. Сподіваємося на Ваше розуміння і комфортну співпрацю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип решітки | Трубчасто-стрічкова |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | D6G016TT |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Довжина ядра радіатора | 238 мм |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
| Глибина ядра радіатора | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Focus |
| Схема руху рідини | багатоходові |
| Серія | FOCUS II (DA_) 2004- |
| Сумісність з: | Volvo V50 (MW) 2004-2012, Ford FOCUS II (DA_) 2004-, Mazda 3 (BK) 2003-2009, Ford FOCUS II Sedan (DA_) 2005-, Ford FOCUS II Kombi (DA_) 2004-, Ford FOCUS II Cabriolet 2006-, Ford KUGA I 2008-, Volvo S40 II (MS) 2004- |
- Ціна: 3 125 ₴




