
- Під замовлення
- Код: D6B015TT
Відправка з 30 травня 2026Радіатор пічки обігрівача БМВ 7 Е38 - BMW 7 E38 (2.5 D-5.4) 1994-2001
2 385 ₴
- +380 (97) 494-74-71Київстар
Радіатор пічки обігрівача BMW 7 E38 (2.5 D-5.4) 1994-2001
Оригінальний код товару: D6B015TT, 64 11 8 373 175, 8 373 175
Виробник:THERMOTEC
Автомобіль: BMW 7 (E38) 2.5D-5.4 03.94-11.01
Рік випуску авто: 1994-2001
Купити Радіатор пічки обігрівача БМВ 7 Е38, Ви можете в Інтернет магазині «ProCar».
Інтернет магазин «ProCar» пропонує широкий асортимент автозапчастин для Вашого авто!
У нас є велика кількість позицій в наявності, а також швидка доставка товарів під замовлення.
Для оформлення замовлення і якісної консультації телефонуйте менеджеру «ProCar»:
+38 (095) 494-74-70
+38 (097) 494-74-71
Будемо раді допомогти Вам у будь-якому питанні!
Ми знаємо, що Вам запропонувати!
При наявності товару на складі відправка проводиться в день замовлення або на наступний день.
Якщо товар відсутній на складі, він оформляється «під замовлення» і доставляється протягом 4-6 днів.
Мінімальна передплата при оформленні товару зі статусом «під замовлення» становить 200 грн. Сподіваємося на Ваше розуміння і комфортну співпрацю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип решітки | Трубчасто-стрічкова |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | D6B015TT |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Довжина ядра радіатора | 135 мм |
| Ширина ядра радіатора | 268 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
| Модель | 7-Series |
| Схема руху рідини | багатоходові |
| Серія | 7 (E38) 1994-2001 |
| Сумісність з: | BMW 7 (E38) 1994-2001 |
- Ціна: 2 385 ₴



