
- В наявності
- Код: D6B017TT
Радіатор пічки обігрівача БМВ 5 Е39, Х5 Е53 - BMW 5 E39, X5 E53 (2.0-4.9) 1995-2006
3 262 ₴
3 099 ₴
- +380 (97) 494-74-71Київстар
Радіатор пічки обігрівача BMW 5 E39, X5 E53 (2.0-4.9) 1995-2006
Оригінальний код товару: D6B017TT, 64 11 6 971 105, 64 11 8 373 840, 64 11 8 385 562
Виробник:THERMOTEC
Автомобіль: BMW 5 (E39), X5 (E53) 2.0-4.9 09.95-10.06
Рік випуску авто: 1980-2010
Купити Радіатор пічки обігрівача БМВ 5 Е39, Х5 Е53, Ви можете в Інтернет магазині «ProCar».
Інтернет магазин «ProCar» пропонує широкий асортимент автозапчастин для Вашого авто!
У нас є велика кількість позицій в наявності, а також швидка доставка товарів під замовлення.
Для оформлення замовлення і якісної консультації телефонуйте менеджеру «ProCar»:
+38 (095) 494-74-70
+38 (097) 494-74-71
Будемо раді допомогти Вам у будь-якому питанні!
Ми знаємо, що Вам запропонувати!
При наявності товару на складі відправка проводиться в день замовлення або на наступний день.
Якщо товар відсутній на складі, він оформляється «під замовлення» і доставляється протягом 4-6 днів.
Мінімальна передплата при оформленні товару зі статусом «під замовлення» становить 200 грн. Сподіваємося на Ваше розуміння і комфортну співпрацю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | D6B017TT |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5-Series |
| Довжина ядра радіатора | 130 мм |
| Ширина ядра радіатора | 218 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
| Модель | 5-Series |
| Серія | 5 (E39) 1995-2003 |
| Сумісність з: | BMW 5 (E39) 1995-2003, BMW 5 Touring (E39) 1997-2004, BMW X5 (E53) 2000- |
- Ціна: 3 099 ₴




