
- В наявності
- Код: D7W035TT
Радіатор охолодження VW Golf V VI, Passat B6 B7, Touran, Skoda Octavia A5, Seat Leon
2 797 ₴
- +380 (97) 494-74-71Київстар
Радіатор охолодження двигуна для Volkswagen Golf V, VI, Passat B6, B7, Touran, Tiguan, Jetta; Skoda Octavia A5, Superb, Yeti; Seat Leon, Altea, Toledo; VW Caddy, Beetle, Scirocco.
OE: 1K0121251AB, 1K0121251BK, 1K0121251DD, 1K0121251DM, 1K0121251EH, 1K0121251N, 3C0121253AL, 3C0121253AR, 5C0121251L
Забезпечує ефективне охолодження двигуна, стабільну роботу системи та захист від перегріву. Якісний аналог, відповідає оригінальним параметрам, встановлюється без доробок.
Виготовлений з якісних матеріалів:
- хороша тепловіддача
- стійкість до перепадів температур
- надійність при щоденній експлуатації
Виробник — Thermotec (Польща), спеціалізується на елементах системи охолодження.
Інтернет магазин «ProCar» пропонує широкий асортимент автозапчастин для Вашого авто!
У нас велика кількість позицій у наявності, а також швидка доставка товарів під замовлення.
Для оформлення замовлення та якісної консультації телефонуйте менеджеру «ProCar»:
+38 (095) 494-74-70
+38 (097) 494-74-71
Будемо раді допомогти Вам у будь-якому питанні!
Ми знаємо, що Вам запропонувати!
При наявності товару на складі відправка проводиться в день замовлення або на наступний день.
Якщо товар відсутній на складі, він оформляється «під замовлення» і доставляється протягом 3 - 5 днів.
Мінімальна передоплата при оформленні товару зі статусом «під замовлення» становить 200 грн. Сподіваємося на Ваше розуміння і комфортну співпрацю.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Touran, Leon, Passat, Octavia |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | D7W035TT |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1K0121251AB;1K0121251BK;1K0121251DD;1K0121251DM;1K0121251EH;1K0121251N;3C0121253AL;3C0121253AR;3C0121253Q;5C0121251L |
| Ширина ядра радіатора | 439 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Тип коробки передач | Автоматична |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
- Ціна: 2 797 ₴




