Вітаємо!
Дякуємо за Ваше повідомлення. На даний момент менеджери вже завершили роботу.
🕘 Наш графік роботи:
Пн–Пт: 09:00–18:00
Сб: вихідний
Нд: вихідний
Ваше звернення не загубиться — ми обов'язково відповімо в першу чергу після початку робочого дня.
Дякуємо, що звернулися до нас!
ProCar - Комфортный Интернет магазин автозапчастей
+380 (95) 494-74-70
Vodafone,Viber
+380 (97) 494-74-71
Киевстар
Отзывы о компании «ProCar» - интернет магазин автозапчастей
Владимир Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все подошло. Отправлено в срок. Рекомендую
Комментарий продавца
Большое спасибо за отзыв! Рады, что Вам все понравилось.
Денис Ш.
Отлично
Ангеліна Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все чудово) Заказ прийшов швидко, якість просто бомба, та і ціни не кусаются) тому не вагайтеся, а замовляйте))
Комментарий продавца
Раді що ви залишились задоволенні покупкою! дякуємо за ваш відгук!)
Руслан К.
Отлично
Все супер рекомендую
Комментарий продавца
дякуємо за вашу високу оцінку! звертайтесь!)
Валентин К.
Отлично
Заказывал юбку переднего бампера на VW Golf IV ещё летом, всё пришло во время, товар описанию соответствует пока претензий к товару нет.
Комментарий продавца
Благодарим за вашу обратную связь! обращайтесь!)
Ігор Ц.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Пройшов тиждень з моменту заказу, товар в наявності а відправити неможуть
Ігор
Компанія пояснила причину затримки івибачилась Буду далі працювати з ними
Володимир К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Super. Дуже добре. Я задоволений покупкою.
Комментарий продавца
Стараємось для вас! дякуємо за ваш відгук)
Андрей Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все нормально звязались дуже бистро, товар прийшов всрок
Все подошло. Отправлено в срок. Рекомендую
Большое спасибо за отзыв! Рады, что Вам все понравилось.
Все чудово)
Заказ прийшов швидко, якість просто бомба, та і ціни не кусаются) тому не вагайтеся, а замовляйте))
Раді що ви залишились задоволенні покупкою! дякуємо за ваш відгук!)
Все супер рекомендую
дякуємо за вашу високу оцінку! звертайтесь!)
Заказывал юбку переднего бампера на VW Golf IV ещё летом, всё пришло во время, товар описанию соответствует пока претензий к товару нет.
Благодарим за вашу обратную связь! обращайтесь!)
Очень плохоПройшов тиждень з моменту заказу, товар в наявності а відправити неможуть
Компанія пояснила причину затримки івибачилась Буду далі працювати з ними
Super. Дуже добре. Я задоволений покупкою.
Стараємось для вас! дякуємо за ваш відгук)
все нормально звязались дуже бистро, товар прийшов всрок
дякуємо за ваш відгук! звертайтесь ще:)
Замовив швидко, привезли вчасно, рекомендую!
Благодарим за ваш отзыв!